Şartlar Ve Kurallar

Astralalem.com web sitesi’nde yer alan her türlü bilgi ve değer genel kaynaklardan elde edilerek derlenmiş olup, doğrulukları ve yeterlilikleri hiç bir şekilde Astralalem.com tarafından garanti edilmemektedir.

Yayınlanan İçerik’in kesintisinden, gecikmesinden veya hatalı olmasından ve bunların yola açabileceği zararlardan dolayı Astralalem.com hiç bir şekilde sorumlu değildir.

Astralalem.com’nin web sitesi’ne girmekle , yukarıdaki uyarı ve beyanları okumuş olduğunuz ve kabul ettiğiniz esas alınmakta olup, bu hususta herhangi bir anlaşmazlık, iddia ve talep olduğu takdirde, iş bu web sayfasında yazılı bulunan bu ibarelerin ve Astralalem.com ’nin ait diğer tüm bilgisayar kayıtlarının tek ve gerçek münhasır delil olarak Bölge Mahkemeleri yetkisine sunulacağı Astralalem.com tarafından beyan ve Web Sitesi’ne giren kişi(ler) tarafından kabul ve taahhüt edilir.

www.astralalem.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotografların her türlü hakkı Astral Alem A.S.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. www.astralalem.com web sitesinden içeriklerimizi kopyalayan , yayınlayan web siteleri hakkında gerekli yasal işlemler başlatılacaktir.