Kahve Falında Çıkan Hayvan Figürleri ve Anlamları

Kahve Falında Çıkan Hayvan Figürleri ve Anlamları
Kahve Falında Çıkan Hayvan Figürleri ve Anlamları

Kahve Falında Çıkan Hayvan Figürleri ve Anlamları

Balık görmek: Falda balık görmek kısmet anlamına gelir. Para ve aşk konularında olumlu kısmetlere işarettir.

At görmek: At Murattır diye boşuna dememişler.! Falda at görmek farklı bir sembolle görülmediği müddetçe olumlu yorumlanmaktadır. Evlilerde çocuk habercisi, aşk arayanlarda yeni bir aşkın habercisi olduğu da söylenir.

Tavuk görmek: Falda tavuk görmek hem olumlu hem de olumsuz anlamlara gelmektedir. Genellikle şifaya veyahut mutluluğa yorulan tavuk figürü bazen de aile/akraba ilişkilerinde birtakım sorunlar yaşayacağınız, kırılabileceğiniz ve üzülebileceğiniz bir dönemden geçeceğinize de yorumlanabilir.

Kahve Falında Çıkan Hayvan Figürleri ve Anlamları

Kahve Falında Çıkan Hayvan Figürleri ve Anlamları

Tilki Görmek: Falda tilki görmek çevrenizde tilki gibi kurnaz ve akıllı birisinin bulunduğunu ve dikkat edilmezse size zarar verebileceğine işarettir. Kötü haber anlamına da yorumlanır.

Timsah Görmek: Falda timsah görmek bireyin arkadaşlık ilişkilerindeki birtakım dozları ayarlayamadığı anlamına gelmektedir. Kişinin arkadaşlarıyla arasındaki mesafeleri iyi ayarlaması faydalı olacaktır.

Tavus Kuşu Görmek: Falda Tavus kuşu görmek maddi anlamda bolluk ve refaha yorulurken bazı falcılar tarafından da arkadaşlık ilişkilerinde bozulmanın başlangıcı olarak yorumlanabilir. Zira bir arkadan konuşma/ iş çevirme söz konusu olabilir.

Denizatı Görmek: Falda denizatı görmek yeniliğin habercisidir. Fal sahibinin hayatında olumlu değişikliklerin ve yeniliklerin fal sahibini mutlu edeceği yönde olduğuna yorumlanır. Genellikle olumsuz yorumlanmaz.

Kertenkele Görmek: Falda kertenkele görmek çoğu zaman farklı farklı şeylere yorumlanabilir. Fal sahibinin vaktini boşa harcadığına yorumu yapılabildiği gibi aynı zamanda kötü günlerin de habercisi olabilir. Genellikle falda kertenkele görmek uyarı mahiyetindedir ve fal sahibinin iş ve arkadaşlık konularını gözden geçirmesi ve dikkat etmesi gerekmektedir.,

Falda Ahtapot Görmek: Falda Ahtapot görmek genellikle iyiye yorumlanır. Eğer fal sahibi bir sunum veyahut proje hazırlıyorsa bu konuda çok özen göstermeli ve dikkatli olmalıdır. Fal sahibi evlilik hazırlığı yapıyorsa bu kişinin birtakım hayal kırıklıklarına uğrayacağı anlamına da gelebilir.

Falda Yılan Görmek: Falda yılan görmek iyiye yorumlanmaz. Dedikoduya, ihanete yorulur. Etrafınızda sinsi birisi geziniyor olabilir. Ancak falda yılan görülürse analizinin de iyi yapılması lazım. Dilinin görünmesi ile görünmemesi, yanında başka nesne olup olmaması da yorumu değiştirebilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.