Tarot falı bakımı hakkında bilgiler

Tarot falı bakımı hakkında bilgiler
Tarot falı bakımı hakkında bilgiler

Tarot falı bakımı hakkında bilgiler  roma dönemlerinden bugüne kadar gelen, mısır rahiplerinin sıklıkla kullandığı işlemlerden biridir tarot falı.Tarot falı 78 karttan oluşan ve bütün kartların kişiye özel önemli belirtiler olan ve bu kartları güzel okuyan bir medyumun karşısındaki muhatabına övgüye layık bilgiler veren, günümüzde de sıklıkla tercih edilen yöntemlerden biridir.

Tarot bakmak tehlikeli mı ?
astralalem

Tarot falı düşünüldüğü gibi insana geleceği söyleyen, bir sonraki adımda nelerle karşılaşabileceğimizi veya bizi beşer beklediğini söyleyem bir yöntem değil. Ama tarot galı geçmişte yaşadığımız olumlu olumsuz bütün durumları, gelecekte nasıl uygulayıp hayatımıza dsha olumlu yönlerini katabileceğimizin rehberliğini yapar. Eğer hayatımızda gerek şahsi meselelerimizde gerek iş hayatımızda gerek özel yaşantımızda karar veremediğimiz, zorlandığımız konularda bize doğruyu göstermesi ve yol açıcı olması adına tarot falına ihtiyaç duyarız. Tarot falı bakımı hakkında bilgiler tabi yine her konuda olduğu gibi bu konuda da yine işin uzmanı olan medyumlara başvurmak çok daha faydalı olacaktır.

Tarot falı bakımı hakkında bilgiler

Tarot falı bakımı hakkında bilgiler

Tarotu yorumlamak, analizini yapmak ve açışan kartlarla bakılan kişinin düşüncesi arasında istişare yapabilmek sanıldığı gibi kolay değildir. Her ne kadar kartlar durumu açıklasa da tarota bakan kişinin önsezileri, kalbi hisleri ve bakış açıları duruma kesinlik ve çözüm kazandırmakta büyük rol oynar. Sadece kartlara, kart üzerindeki resimlere bağlı kalarak yorum yapmak gerçek bir tarot falcısının adla kabul etmeyeceği bir durumdur.

 

Tarot falı bakmayı nasıl öğrenirim?

Tarot falı bakımı hakkında bilgiler tarot falı bakan insanlar, bunun için özel bir ders almaz, tarot falını öğrenmek için herhangi bir eğitimden geçmez. Sadece 78 kartın üzernde bulunan resimleri bilir ve o resimlere kendi hisleri, öngörüleriyle yorumlar yaparlar. Önsezileri kuvvetli olan medyumların yaptıkları yorumlar ve seçimlerimizde yardımcı oldukları konular spn derece güzel ve çözüm odaklıdır.Tarot falı bizim iç dünyamızın dışa vurumudur aslında. Yani iç dünyamızda yaşadığımız her şeye daha rahat yön verebilmek, içinden çıkamadığımız durumları daha güzel hale getirmek için başvurduğumuz yöntemlerden biridir. İtiraf etmek gerekirse tarot falı baktırmak, durumne olursa olsun insana huzur veren, sorularımıza cevap bulduğumuz eşsiz bir yöntemdir.

Tarot Falı Medyum İlişkisi ?
 Tarot falı bakan medyumların bazen ters gelem kartlara yaptıkları olumsuz yorumlar bile o an bize sıkıntı verse bile daha sonra medyumun bize göstereceği yolu izlesiğimizde kesinlikle sıkıtnımızı bertaraf ederiz. Ve iyi bir tarot falı bakıcısı olumluluklardan bahsettiği gibi olumsuzluklardan da bizi haberdar etmelidir.Tarot falı bakarken kartların doğru elle seçilmesi, istenilen sayıda olması çok önemlidir. Hangi istek hangi durum söz konusu ise ona göre kart seçimi ve sayısı vardır. Sağ ve sol elinizle seçilen kartlar veya istenilen sayıda seçilen kartlar hayatınıza dair konuların çözüm aşamasında önemli rol oynar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.