Para almayan medyumlar hocalar

Para almayan medyumlar hocalar
Para almayan medyumlar hocalar

Para almayan medyumlar hocalar her konuda olduğu gibi medyumlukta da işin içine mutlaka maddiyat giriyor. Elbette bu işi öncelikle maduriyet gidermek, kişiyi mutlu etmek için yapıyorlar ama sonuç olarak her yapılan işin, emeğin bir karşılığı olması gerekiyor. Bunu da çok görmemek gerekiyo.Sıkıntı halinde olan insanların bu tarz durumlarda başvurduğu medyumlar öncelikle kişiyi ferahlatmak, bulunduğu kasvetli durumdan uzaklaştırmak için uğraşacaklarını beyan ederler. Aslında gerçekte olan da budur. Fakat ana tema ne kadar da bu olsa yine de medyumun geçim kaynağının bu yoldan olduğunu bilmek, anlamak hiç de zor değildir. Sonuç olarak verdiği emeğin karşılığını bir şekilde alacak ve yapmış olduğu işlemlerin karşılığını görmüş olacak.

astralalem

Para almayan medyumlar hocalar zaman zaman karşımıza çıkar. Yalnız şöyle bir durum söz konusu olur. Medyum kendi emeğini hiçe sayıp sadece işlem için kullandığı malzemenin ücretini talep edebilir. Bu da medyumun vicdan ve insiyatifiyle alakalı bir durumdur. Her insan da olduğu gibi medyumlarda da elbette vicdan ve insanı olgular bulunur. Hatta onlarda ki insaniyet duyguları çoo daha fazla gelişmiştir. Çünkü asıl amaçları gerçekten zor durumda olan insanlara yardımcı olmaktır.

 Para almayan medyumlar hocalar ne kadar para talep etmese de kendini bilen bir insan bu işin bu emeğin karşılığını vermekte asla tereddüt etmez ki etmemelidir. Para almayab medyumlat denilince akla her şeyi bedavadan yapan insanların gelmesi yanlış bir düşüncedir.Parasını almayab yaptığı işin karşılığını almayan medyumlar bana göre işlerinin ehli değillerdir. Gerçek anlamda iş bitiren ve maduriyeti olan insanlara kesin sonuçlarla yardımı dokunan medyumlar bu işin karşılığını mutlaka alır. Takdir edersiniz ki her işin her yapılan güzelliğin bir karşılığı vardır. Medyumlarda bu yaptıkları güzelliklerin teşekkürünü almayı isteyecekler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.