Medyumlar

Medyumlar
Medyumlar

Medyumlar denilince akla diğer insanlardan daha üst seviyede özelliklere sahip olan kişiler gelir. Bu düşünce aslında hiç boş bir düşünce biçimi değildir. Medyumlar insan üstü özelliklere sahip varlıklardır. İnsanların dışında ruhani varlıklar ve maneviyatla yüklü olan beyin ve kalpleri kişinin maduriyet ve sıkıntısını gideren ilim sahibi insanlardır.

Medyumlar dünyadaki bedenlerin ruhlarla iletişime geçtiği kişilerdir. Bu durum her isteyenin ve her medyumum diyen kişinin yapabileceği yaşayabileceği bir durum değildir. Her insanın ruhsal alemle irtibata geçebileceğini düşünmek bile saçmalıktır. Medyumlar kişilik ve ilim yönünden çok duyarlı hassas insanlardır.

Kalp gözleri açık, insanlar ve ruhlar alemiyle ilişki be işetişimleri kuvvetli kişilerdir medyumlar. Takdir edilir ki bu durum herkeste asla bulunmaz. Her medyumum diyende de bu özellik olmaz. Medyumluk hafife alınacak bir eylem değildir. Herkes kafasına göre medyum olamaz. Yalan yanlış bilgiler ve tahminlerle medyum olunmaz.

Medyumlar

Medyumlar

Medyumların herkesten farklı olan özelliklerinden bahsetmişken şunı sa söylemeden geçmek istemiyorum. Her medyum kendine has özellik ve bilgisini gerçekten haklı yönde ve dürüst kullanmalıdır. Yalan yanlış işler yapıp sıkıntı halindeki insanları sadece çıkar amaçları için kullanmaları çok yanlış olur. Medyumlar bu hem vicdanen büyük sıkıntı hem de ciddi olarak medyumluk yapan bir insanın amacı içerisinde olan formül değildir.

Medyumlar kendilerine verilmiş olan bu yeteneği, daha da vakıf hale getirmek için uğraşırlar. Bildiklerine ve yeteneklerine sürekli yenisini eklemek için daima araştırır yeniden bilgilerine bilgi eklerler. Çünkü gerçek bir medyumun asıl olan amacı gerçek anlamda insanlara yardımcı olmaktır.

Bu güç ve sezilerini kötüye kullanan medyumlardan olabildiğince uzaklaşmak ve medyum hakkında bilgi toplamak yapılması gereken en güzel ve sağlam eylem olur. Medyumluk özelliğini kötüye kullanan bir insanın yeniden bilgi edinmek veya kendini yetiştirmek gibi bir derdi olmaz. İşini hakkıyla yapan medyumlar ise sürekli kendilerini yenileyip daha iyiyi daha güzeli yapmaya çalışırlar. Bu da hem kendileri adına hem dr insanlık adına yapılması gereken em güzel davranış biçimidir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.