Reptilian

astroloji sözlük
Reptilian

Reptilian

Her geçen gün Reptilian ırkına inanan insanların sayısının arttığınız biliyor musunuz? Sürekli genişlemekte olan, sonsuzluğa uzanan bir uzayda, yalnız olamayacağımız gerçeği önümüzde dururken, Reptilian gibi fenomenler etrafımızı sarmaya devam edeceğe benziyor.

Reptilian nedir?

Korkutucu özellikleri olan, yarı insan, yarı yılan ya da sürüngenimsi kertenkele insan. Yılan oğulları gibi başka isimleri de mevcut. Uzaydan geldiğini savunanlar olduğu gibi, dünyanın gerçek sahibi olduğunu iddia edenlerde var.

Tarihte reptilian bulguları

Hitit mitolojisinde iki tür tanrı var, insana benzeyen ve yılana benzeyen. İki tanrının çocuklarının beraberliğinden ortaya çıkan melez türlerle benzeşiyor. Kızılderili mitlerinde, Asya’da ve daha bir çok yerde karşımıza çıkıyor.

Reptilianlarla alakalı teoriler

1: Reptilianlar yeryüzünde bizden önce, yaklaşık 65 milyon yıl önce, dinozorlarla beraber yaşayan sürüngenimsi yaratıklardır Dinozorların yok olmasına sebep olan göktaşından kurtulmak için yeraltı şehirleri inşa ettiler. Günümüze yakın kış uykusundan uyandıkları söyleniyor. Ah şu küresel ısınma!

2: Drago takımyıldızından gelen uzaylı ırk olduğunu savunanlarda var. İyide o zaman, uzay yolculuğu yapabilecek bir teknolojiye sahip, tehlikeli bir türü durduran ne?

3: Cinlerin en rahat girebildiği şeklin yılan ve sürüngenimsi yaratıklar olduğu bazı kaynaklarda geçmektedir. Reptilianların enerji varlıklar olduğunu söyleyenlerde var. Neden olmasın, belki de Kuranda geçen cinlerle, reptilianlar aynı varlıklardır.

4: İnsanın tekrarlanan varoluş döngüsünde, teknolojik olarak daha üst seviyelere ulaştığını düşünenler var. Hatta gen teknolojisinde öyle bir noktaya ulaşılmış ki; hayvan ve insan karışımı melezler üretilmiş. İnsan ve kertenkele karışımı bir melez, kendi ırkının özgürlüğünü elde edip; insan ırkına isyan etmiş olabilir. Küresel felaketlerden sağ kurtulmak için yeraltı şehirlerine yerleşerek günümüz efsanelerini başlatmış olabilirler. İnsanların ne kadar tehlikeli bir tür olduklarını bildikleri için yeraltında bizden saklanıyor olabilirler!

 

Reptilian

Reptilian

Reptilianların Amacı Ne?

Bazı komplo teorilerine göre; dünyayı ele geçirip, insan ırkını köleleştirmeyi planlıyorlar. Kulağa korkutucu geliyor, ırkçılığın evrensel boyutunu yaşıyoruz. Bu teorilere göre reptilianlar karşısında zenci ırk biz oluyoruz. Akıl karıştıran soru ise; bu kadar güçlü bir ırk, teknoloji olarak bizden gelişmiş durumdayken neden saldırmıyorlar?

Sonuç olarak

Bütün komplo teorilerine saygı duyup incelemekle beraber benim vardığım sonuç: Dünyada insandan daha tehlikeli, soyların yok edicisi, nükleer felaketlerin mimarı, küresel sorunların temel sebebi, petrol ve her türlü atığın efendisi bir ırk bulunmamaktadır. Bugün henüz dünyayı ve üzerindekileri yok edebiliyoruz. Yarın uzay yolculuğu yapabildiğimizde, evrende ne türlü yıkımlar yapabileceğimizi hayal bile edemiyorum. Reptilianlar varsa bile saklandıkları deliklerden çıkmaya cesaret edebileceklerini sanmıyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.