Domuz Yağı Büyüsü

Domuz Yağı Büyüsü
Domuz Yağı Büyüsü

Domuz Yağı Büyüsü

İnsanlar yüzyıllardır çeşitli amaçlar için büyü yaparlar. İnsanların yaptıkları büyüler de yapılış amaçlarına göre ikiye ayrılır. Bunlar kara büyüler ve ak büyülerdir. Ak büyüler iyi bir niyet ile yapılan büyülerdir. Bu büyülerin yapıcı bir özelliği bulunur ve iyi bir niyetle yapıldığı için kötü sonuçlara da yol açmaz. Bağlama büyüleri ak büyülere örnek gösterilebilir. Büyülerin bir diğer yapılış amacı da art niyettir ve kara büyüler diye adlandırılır. Bu büyülerin yapılışında amaç kıskançlık, istememe ve art niyettir. Bu büyüler kötü niyet ile yapıldığı için sonuçları kötü oluyor. Bazen insanların ölümüne veya yuvalarının yıkılmasına bile sebep olabiliyorlar. Kara büyülere cin büyüsü, papaz büyüsü ve domuz yağı büyüsü örnek gösterilebilir.

Domuz Yağı Büyüsü Nedir?

Domuz büyüsü yüzyıllardır insanların korku ile yaklaştığı ismini bile ağızlarına almak istemedikleri eski bir büyüdür. İsmini büyüde kullanılan domuz yağından alır. Kadim büyü kitaplarında da sıklıkla bahsedilen domuz yağı büyüsü art niyetli insanlar tarafından yapılır. Domuz yağı büyüsü farklı amaçlar için yapılsa da en çok eşler veya sevgililerin arasını açmak ve mutlu ailelerin yuvasını yıkmak için yapılır. Bu büyüye maruz kalan kişilerin yuvaları çok mutlu olsa bile kısa bir süre içerisinde yuva yıkılmaya mahkum oluyor. Domuz yağı büyüsü ayırma büyüsü olarak bilindiği gibi insanların kısmetinin kapanması, işlerinin bozulması ve kazançlarının aksaması için de yapılıyor.

Domuz Yağı Büyüsü Yapılışı

Bütün kara büyülerin yapılışında olduğu gibi domuz yağı büyüsünün yapılışı da zor bir süreçten oluşuyor. Bunun için gerekli olan malzemelerden en önemlisi domuz yağıdır. Domuz yağı belli tılsımlar ile hazırlanır. Domuz yağı büyüsü hangi art niyet ile yapılacaksa o niyete göre bir tılsım seçilir. Kadim büyüler kitabında yer aldığı için bu büyü havas ve ledün ilimleri ile yapılmalıdır. Bu büyü deneyimli ve havas ilmine sahip medyumlar tarafından yapılabilir. Havas ilmi ile yapılabilecek tılsımlarda yardım istenilen varlıklar daha seçici olur. Bu da domuz yağı büyüsünün ne kadar güçlü olduğunu gösterir. Domuz yağı büyüsü yapıldıktan sonra büyülü domuz yağı büyü yapılacak olan kişinin evinin çevresine belli olmayacak bir yere gömülmelidir.

Domuz Yağı Büyüsü

Domuz Yağı Büyüsü

Domuz Yağı Büyüsü Etkileri

Domuz yağı büyüsü büyüye maruz kalan kişiye olduğu kadar büyüyü yaptıran kişiye de zararı dokunur. Büyü kötü amaç ile yapıldığı ve kötü sonuçlar doğuracağı için dinen de çok sakıncalı bir büyüdür. Diğer büyülere göre daha fazla günahı bulunur. Domuz yağı büyüsüne maruz kalan kişiler fiziki bir etkiye uğramazlar. Manevi duygularında da zedelenme yaşanır ve büyü yavaş yavaş etkisini hissettirir. Kişi kendisine büyü yapıldığını anlayamaz.

Domuz Yağı Büyüsü

Domuz Yağı Büyüsü

Domuz Yağı Büyüsü Belirtileri

Domuz yağı büyüsüne maruz kalan kişilerde büyünün amacına göre bazı belirtiler yaşanabilir. Bu belirtilerden bazıları aşağıdaki gibidir;

  • Sık sık öfke krizi yaşarlar.
  • Nefret duyguları ön planda olur.
  • Çevresindekilere ve ailesine karşı tahammülsüz olurlar.
  • Uyku düzensizliği yaşarlar.
  • Farklı rüyalar görmeye başlarlar.
  • Garip ses ve cisimler görmeye başlarlar.
  • Hiçbir şeyden mutlu olamazlar.

Genel belirtileri bunlar olan domuz yağı büyüsü yapılış amacına göre belirtiler de yaşatır. Ayırmak için yapılan büyüde kişi sevgilisinden veya eşinden nefret etmesine sebep olur.

Domuz Yağı Büyüsü Bozuluşu

Domuz yağı büyüsüne maruz kalan kişilerin hayatları alt üst olur. Büyünün etkisi çok güçlü olduğu için ömür boyu etkisini gösterir. Büyüye maruz kaldığını düşünen kişilerin deneyimli bir medyum hocaya başvurmaları gerekiyor. Büyünün bozulması için de büyünün yapılışında olduğu gibi havas ilmi ile tılsımlar yapılması gerekiyor. Büyünün bozulması da yine belli bir süreçten oluşur ve büyüye maruz kalan kişi yavaş yavaş büyünün etkisinden kurtulur.

Domuz Yağı Büyüsünden Korunma Yolları

Domuz yağı büyüsü herkesin korktuğu bir büyüdür. Bu büyüden korunmanın birçok yöntemi bulunsa da en etkili yöntemi dua okumaktır. Kara büyülerden korunmak için insanlar sık sık Nas ve Felak süresini okuyorlar. Ayrıca Ayetel Kürsi de bu büyülerden korunmak için iyi bir duadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.