Kassandra Astrolog Kimdir ?

Kassandra Astrolog Kimdir ?
Kassandra Astrolog Kimdir ?

Kassandra Astrolog Kimdir

Astroloji bilimine ilgi arttıkça tanıdığımız astrologların sayısı da artmaya başladı. Oğuzhan Ceyhan, Aygül Aydın, Öner Döşer, Kassandra gibi isimler ünlü astrologlar arasında sayılabilir.

 

 Kassandra Kimdir?

 

 İnternette ve diğer kaynaklarda hakkında çok fazla bilgi bulunmayan Astrolog Kassandra, zaman zaman ortaya attığı öngörüleri ile oldukça dikkat çekmekte. Araştırıldığında ondan “Kahin Kassandra” ya da “her dediği çıkan astrolog” olarak bahseden birçok kaynak bulunabilir.

 

 Kassandra’nın Gerçekleşmesini Beklediği Kehanetleri

 

 Ünlü astrolog Kassandra astroloji sohbetlerinde sıklıkla Türkiye için de pek çok kehanet öne sürmekte. İddialarına göre İstanbul ve İzmir gibi büyükşehirlerde susuzluk sorunu artacak. 2022 yılında orman yangınları ve depremleri sık yaşayacağız. Ayrıca gökyüzünde bir bomba patlayacağını ve bunun çok kuvvetli yağışlara neden olacağını ne sürmüştür. Bunlarla beraber kuvvetli yağışların etkili olduğu bölgelerde sel felaketleri olabileceği iddiasını dile getirdiği zaman çok dikkat çekmiştir ve çoğu insanı endişelendirmiştir.

 

Kassandra

Kassandra

 

 Kahin Kassandra’ya göre Türkiye’yi önümüzdeki sene çok büyük boyutta depremler beklemekte. İnsanlığın aktif bir şekilde depremle mücadele çalışmalarına başlayacağını da belirtmiştir. Deprem ve susuzluk dışında bir kehaneti daha var ki ilk söylediğinde insanlar gerçekleşme ihtimalini düşünmekten ve korkmaktan kendisini alıkoyamamakta. Kassandra’nın iddiasına göre; ilerleyen yıllarda korona virüse benzeyen salgın hastalıklar yeni türleriyle karşımıza çıkacaktır. Korona virüsün getirdiği olumsuzlukları, zorlukları, bize kaybettirdiği insanları düşünecek olursak bu iddianın gerçekleşmesi hepimizi endişelendirmektedir.

 

 Kassandra’nın gelecekle ilgili iddiaları ve kehanetleri arasında savaş konusu da var. Ülkelerin yakın gelecekte savaşmayıp birbirlerine gözdağı vereceğinden bahsetmekte. Bunu anlatırken soğuk savaş olarak nitelendirdiğimiz bir çekişme olacağı, ülkelerini kendi çıkarlarını korumak için kimi zaman sessiz kalmayı tercih edeceğini belirtmiştir.

 

 İnsanların Kassandra’nın Kehanetlerine Karşı Tepkileri Nasıl?

 

 Pek çok insan söylediklerini gerçekleşen olaylara bağlayarak bu açıklamaları bilmek için kahin ya da astrolog olmaya gerek olmadığını söylerken diğer tarafta söylediklerine inanarak merakla takip eden bir kitle mevcut. Kassandra’yı gündeme getiren kehanetler bir kısım insanı korkutup endişelendirirken; astrologlara, kahinlere, kehanetlere ve yıldızların yorumlamasıyla iddialarda bulunulmasına karşı olan bir kısım insanı da sinirlendirmekte. Öbür taraftan kehanetlerin çoğunun olumsuz iddialardan oluşması da insanların tepkisini çekmekte.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.