Su falı bakımı

Su falı bakımı
Su falı bakımı

Son zamanlarda oldukça popüler olan su falı bakımı alanında uzman kişiler tarafından yapılıyor. Su falına bakma işlemi bazı aşamalardan meydana gelir. Peki, bu aşamalar nelerdir ve nasıl bakılır? Su falı bakımı aşamaları şunlardır.Öncelikle geniş bir kap seçilir ve kabın içerisine bir miktar su ilave edilir. Falcı bu aşamada karşısındaki insana birtakım sorular yöneltir.Sorular cevaplandıktan sonra uygun ayetler okunur.Okunan ayetler suya hafif bir şekilde üflenir.Sonra oluşan şekiller ve dalgalanmalar değerlendirilir.

Sufalı bakımı bu işlem esnasında sessiz olmak gerekir. Doğru bir yorumlama için su yüzeyinde yer alan şekillerin doğru okunması gerekir. Bu işlemi de bu alanda bilgili ve deneyimli falcılar yapabilir.Su falına her kafasına esen bakamaz. Su falına bakmak için sembollerin anlamlarını bilmek gerekir. Medyum hocalara su falı baktırılabilir.

Su falı bakımı

Su falı bakımı

 

Güvenilir ve bilinen medyumlara başvurmak daha doğru olacaktır.Su falına bakarken okunacak dualar değişiklik gösterebilir. Medyum hocalar su falına bakarken çok sayıda ayet ve dua kullanır. En çok okunan dualardan biri Ayet-el Kürsi, Mendel duası ve Cin süresidir.Dinimizce fal günah olarak adlandırılır. Özellikle gelecek hakkında bilgi almak için başvurulan bütün fal çeşitleri dinimizce haramdır. Kuranda da falın günah olduğu ayetler ile belirtilir.